KRÓLICZKI

Sprzedajemy elementy dekoracyjne, które spełnią swoją funkcję niezależnie od rozmiaru pomieszczenia. W naszym asortymencie znajdują się naklejki na ścianę króliczki w wielu wariantach kolorystycznych, które są idealne do pokoju dziecięcego. Tego rodzaju dekoracje szczególnie przydadzą się w pokoju młodszych pociech ze względu na delikatne i estetyczne wykończenie. Dostępne w naszej ofercie naklejki dla dzieci króliczki utrzymane są w pastelowych barwach, które sprawią, że zarówno Twoja pociecha, jak i Ty spędzisz w jego pokoju przyjemnie czas.

Proponowane przez nas naklejki ścienne z królikami utrzymane są w kolorach, które odpowiednie są dla chłopców i dziewczynek. Z tego powodu możesz ich użyć również wtedy, gdy Twój synek i córeczka dzielą jeden pokój.

Dlaczego warto wybrać nasze ozdobne naklejki?

Nasze ozdoby z króliczkami dla dzieci drukowane są na matowej folii samoprzylepnej, dzięki której z łatwością umieścisz je na ścianie i która sprawia, że grafiki na nich umieszczone są wyraźne oraz mają intensywne barwy. Są to ozdoby wycinane po obrysie, co sprawia, że tłem jest powierzchnia, na której są umieszczane; z tego powodu warto odpowiednio przygotować podłoże przed umiejscowieniem ozdoby tak, by mogła się dobrze prezentować. Nasze dekoracje doskonale radzą sobie na podkładach suchych, gładkich oraz odtłuszczonych.

Warto zaznaczyć, że nasze produkty z króliczkami można umieścić nie tylko na ścianie, ale też na lustrach, oknach, kafelkach czy meblach. Oferujemy dekoracje bez dodatku substancji zapachowych oraz toksycznych klejów, co sprawia, że są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Obrazki na nich przedstawione są bardzo realistyczne, przez co wyglądają, jakby były namalowane ręcznie. Warto zaznaczyć, że naszych naklejek nie należy umieszczać na powierzchniach, które są świeżo pomalowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl