W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe ozdoby do dziecięcego pokoju, dzięki którym Twoja pociecha poczuje się niczym na łonie natury. Naklejki na ścianę ze zwierzętami leśnymi to doskonały sposób na ocieplenie wnętrza i sprawienie, że nawet surowe, białe ściany będą przytulne i piękne!

Prawdziwa sztuka w pokoju Twojego dziecka

Dostępne w naszej ofercie dekoracje zostały wydrukowane na matowej folii samoprzylepnej wysokiej jakości, dzięki czemu obrazek dobrze wtapia się w ścianę i daje wrażenie, że został na niej namalowany. Dodatkowo naturalny design i akwarelowe wzory do złudzenia przypominają rzeczywiste, urocze malunki ze zwierzątkami i roślinnością. Dodatkowo obrazki zostały wycięte po obrysie, dlatego po przyklejeniu ich na ścianę, jej powierzchnia staje się tłem uroczej, leśnej scenki.

Nasi artyści zaprojektowali słodkie grafiki, na których znajdziecie drzewa, chmurki oraz cały przekrój leśnej fauny. Zobaczycie tutaj takie zwierzęta jak:

- niedźwiadki,
- sarenki,
- łosie,
- rysie,
- lisy,
- króliki,
- wiewiórki,
- jeże,
- myszki,
- szopy,
- sowy,
- sikorki.

Do Was należy wybór elementów, które umieścicie w pokoju dziecka oraz ich rozmieszczenie. Wszystkie dostępne zwierzęta leśne znajdziecie nie tylko jak osobne naklejki na ścianę, ale także wkomponowane w miarkę wzrostu.

Prosta i tania aplikacja

Naklejki zostały wydrukowane za pomocą nietoksycznych, bezpiecznych dla dzieci farb na łatwą w aplikacji folię samoprzylepną o matowym wykończeniu, którą należy nakleić na czystej, suchej i najlepiej odtłuszczonej ścianie (nie świeżo malowanej!) lub innej płaskiej powierzchni (meble, kafelki, szkło).

Dzięki prostej aplikacji i niskiej cenie w stosunku do wysokiej jakości, dekoracje z leśnymi zwierzątkami mogą ozdobić nie tylko dziecięcą sypialnię, ale również: salę zabaw, żłobek, przedszkole, poczekalnie w przychodniach dziecięcych, sklepy z zabawkami, akcesoriami i ubrankami czy gabinety dentystyczne. To doskonały sposób na personalizację wnętrza, ale też nadaniu mu przyjaznego charakteru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl