Sprzedajemy wytrzymałe dekoracje do pokoju dla najmłodszych. W naszym asortymencie znajdują się ozdobne naklejki na ścianę z maszynami budowlanymi utrzymane w pastelowych barwach, które spodobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Oferowane przez nas naklejki ścienne z maszynami budowlanymi przedstawiają:
- traktory,
- betoniarki,
- dźwigi,
- koparki.

Dzięki temu urządzisz pokój Twojego dziecka zgodnie z jego upodobaniami lub rozbudzisz jego ciekawość i zainteresujesz pracami konstrukcyjnymi. Są to ozdoby o niewielkim rozmiarze, dzięki czemu możesz je umieścić na ścianie w dowolnym miejscu: obok biurka, nad łóżeczkiem czy niedaleko drzwi. Warto zaznaczyć, że nasze dekoracje można umieścić również na meblach, kafelkach, szybach oraz lustrach. Jedynym przeciwwskazaniem do naklejania naszych naklejek dla dzieci na wybranej powierzchni jest sytuacja, w której została ona świeżo pomalowana. W takim przypadku mogłoby dojść do zniszczenia naklejki i utraty przyczepności.

Zalety naszych naklejek ściennych z maszynami budowlanymi

Wykończenie oferowanych przez nas ozdób jest wysoce estetyczne i realistyczne, co sprawia, że wyglądają, jakby były namalowane ręcznie. Efekt ten wzrasta, ponieważ te naklejki dla dzieci z maszynami budowlanymi są wycinane po obrysie i umieszczane na powierzchni, która stanowi tło. Pastelowe barwy naszych dekoracji, takie jak jasna żółć, szarość czy beż sprawiają, że ozdoby te spełnią funkcję dekoracyjną w każdym pokoju, niezależnie od tego, jaki jest jego wystrój czy kolor ścian.

Naklejki przedstawiające maszyny budowlane dostępne w naszym asortymencie są bardzo wytrzymałe i mogą służyć Twojemu dziecku oraz jego młodszemu rodzeństwu przez wiele lat. Należy umieszczać je na suchych, gładkich oraz odtłuszczonych powierzchniach; dzięki temu ich przyczepność będzie bardzo duża na długi czas. Warto zaznaczyć, że nasze dekoracje nie mają dodatków w postaci toksycznych substancji czy aromatów, które mogą wywołać reakcję alergiczną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl