Balony - naklejki

Z nami stworzysz idealną sypialnię dla niemowlaka lub swojej małej księżniczki! Produkty dostępne na naszej stronie pozwalają na kreatywną personalizację dziecięcej sypialni za pomocą pięknych naklejek ściennych z motywami balonów i zwierzątek.

Bajeczne motywy

Oferowane przez nas produkty zawierają piękne akwarelowe motywy, takie jak urocze kamieniczki, błękitne i różowe baloniki z koszami, w których podróżują króliczki, misie i kwiaty oraz pastelowe chmurki. Naklejki na których są balony zostały wydrukowane na matowej folii samoprzylepnej i są wycięte po obrysie, dzięki czemu po umieszczeniu na ścianie bądź meblach, te stają się ich naturalnym tłem.

Dostępne motywy doskonale wkomponują się w pokoje przedszkolaków, ale także w inne przestrzenie poświęcone dzieciom i ich rodzicom: sale żłobkowe i przedszkolne, poczekalnie do gabinetów pediatrycznych i stomatologicznych, sale zabaw, kąciki dla dzieci w restauracjach i wiele, wiele więcej - opcje są nieograniczone, ponieważ naklejki na ścianę z balonami to bardzo uniwersalny i uroczy motyw.

Uwolnij kreatywność

Nasze produkty są osobno wycinane, dlatego od Ciebie (i Twojego dziecka!) zależy jak i gdzie rozmieścisz naklejki – ogranicza Cię tylko kilka prostych zasad:

- powierzchnia musi być płaska - nie musi to być koniecznie ściana, bo meble, lustra, szyby i kafle także się sprawdzą,
- miejsce nie może być świeżo malowane, najlepiej sprawdzić zalecenia producenta farby,
- powierzchnia powinna być sucha, a najlepiej także odtłuszczona, by dekoracje trzymały się dobrze i nie przesuwały się bądź nie zbierały pod sobą pęcherzyków powietrza.

Poza tym naklejki na ścianę dla dzieci z balonami (a także wszystkie inne, dostępne w naszej ofercie) są bardzo proste w aplikacji i nie wymagają specjalistycznych narzędzi lub klejów. Użyte do wydruków materiały są nietoksyczne, bezzapachowe i bezpieczne w użytku, nawet w pokojach noworodków.

Teraz możesz kreatywnie ozdobić sypialnię lub bawialnię, tworząc bajkowe krajobrazy, panoramy i widoczki, które będą towarzyszyć Twojemu maleństwu w codziennych czynnościach i podczas zasypiania. Bawcie się dobrze!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl